Robótica / Robotika

Imágenes integradas 1
LEHENENGO HEZKUNTZAKO ESKOLAZ KANPOKO JARDUERA BERRIA: HEZIKETA-ROBOTIKA

Robotika gure bizitzen parte da eta heziketa-mailara eta ikastaldi-aukera handiak eskaintzen ditu

Jarduera honen bitartez umeengan teknologiarekido interesa piztuko da robotak eta programazio munduan lehenengo urratsak ematen hasteko aukera ematen du.

Informazio bilera: asteazkenean, 15:00h (Ikastola Umandi)


NUEVA ACTIVIDAD EXTRAESCOLAR EDUCACIÓN PRIMARIA: ROBÓTICA EDUCATIVA
 

 
La robótica forma parte de nuestras vidas y a nivel educativo ofrece grandes oportunidades de aprendizaje

A través de esta actividad se encenderá en los niños y niñas el interés por la tecnología dándoles la oportunidad para empezar a dar sus primeros pasos en el mundo de los robots y la programación.
Reunión informativa: miércoles, 15:00h (Ikastola Umandi)

Isabel Ortega

Gerente / Directora de formación.

E-mail: iortega@centroclip.com
CLIP Centro Lingüístico y Pedagógico

www.centroclip.com

3×3 Txapelketaren Partaideak / Participantes del 3×3

UMANDI, 2017ko MAIATZAREN 9a

ORDUA: 17:00 / HORA: 17:00

GOGORATU: TALDEKIDEAK KOLORE BERDICANASTANEKO KAMISETA BATEKIN ETORRI. / Recordar: los participantes de cada equipo deberán llevar la camiseta del mismo color

*EURIA EGITEN BADU TXAPELKETA BERTAN BEHERA GELDITZEN DA. / En caso de lluvia se suspenderá el torneo.

LH 3. ETA 4. MAILA

IZARRAK:

AIORA MARTÍNEZ DE BAROJA

HAIZEA ESCOBAR

ENARA    LORENZO

IRATI LORENZO

LAS 4 ESTRELLAS DEL BASKONIA:

BEÑAT ARTEAGA

LANDER ANTOÑANA

OIER MENDAZA

ENEKO MARTINEZ

LOS CRACKS:

EGOITZ CALVO MARTINEZ

IGOR SANCHO MENDIVIL

KAI MARTINEZ DE BAROJA

LOS MEJORES:

ANDER PEÑA

ERLANTZ IÑURRIETA

JON CARRIL

SAMABA:

MARKEL SAMIGUEL

AIMAR MAEZTU

ETHAN BAEZ

TXAPELDUNAK BC:

IMANOL ZAMORA

ENEKO MORENO

MARTIN UDOYE

AKETZA PEREX

LH 5. ETA 6. MAILA

 BASKONIA:

XABIER RODRIGUEZ

ASIER LAS HAYAS

MARCO PLAZA

IRAULTZA 2005:

EDER GOICOLEA

AITOR CUELLAR

AIMAR RODRIGUEZ

IGOR VARELA

NESKAK:

MAITANE ALZOLA

ILARGI RODRIGUEZ

ALBA MARTÍN

UMANDI BASKET:

ANDER MARTINEZ

UNAI VIGIOLA

IKER OYÓN

IGOR ORTIZ DE ARRI

VITORIA CITY THUNDER:

MARKEL GÓMEZ

LANDER BESGA

UNAI ELOSEGUI

ANDONI CELIS

3X3KO LAGUNAK:

SARA VALDERRAMA

MAITANE MAYO

UXUE VARELA

SASKIBALOIKO NESKAK:

IRUNE RAMIREZ

IXONE LOPEZ DE SABANDO

HAIZEA MAYO

NAGORE GUTIERREZ

THE BEST.COM:

UNAI IÑIGUEZ DE ONSOÑO

NURIA CABALLERO

INTZA PAGALDAI

LEIRE NARBONA